Darmowa wysyłka i zwrot
Zwroty do 30 dni
Infolinia 24/7
+48 507 038 665
Strona główna » Polityka prywatności
Szukaj
Opinie o produktach
alt

Polityka prywatności

Polityka prywatności zgodna z RODO:

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług poprzez Serwis.
Właścicielem Sklepu i jednocześnie administratorem danych jest TuTaKids Włodarczyk Martyna, z siedzibą w 97-500 Radomsku, ul.Ks.Kordeckiego 12.
 § 1 Jak zbieramy dane?

1. Dane osobowe Klientów są zbierane w przypadku:
          a) rejestracji konta w Sklepie;
          b) składania zamówienia w Sklepie;
          c) subskrypcji biuletynu informacyjnego (Newsletter)
          d) pixel facebook'a
2.W przypadku rejestracji konta w Sklepie, Klient podaje:
          a) adres e-mail;
          b) dane adresowe:
                    a. kod pocztowy i miejscowość;
                    b. kraj (państwo);
                    c. ulica wraz z numerem domu/mieszkania.
         c) imię i nazwisko;
         d) płeć i datę urodzenia;
         e) numer telefonu.
3. Podczas rejestracji konta w Sklepie Klient samodzielnie ustala indywidualne hasło dostępu do swojego konta. Klient może zmienić hasło, w późniejszym czasie, na zasadach opisanych w §4.
4. W przypadku składania zamówienia w Sklepie, Klient podaje następujące dane:
        a) adres e-mail;
        b) dane adresowe:
                   a. kod pocztowy i miejscowość;
                   b. kraj (państwo);
                   c. ulica wraz z numerem domu/mieszkania.
        c) imię i nazwisko;
        d) płeć i datę urodzenia;
        e) numer telefonu.
5. W przypadku Przedsiębiorców, powyższy zakres danych jest dodatkowo poszerzony o:
        a) firmę Przedsiębiorcy;
        b) numer NIP.
6. W przypadku skorzystania z usługi Newsletter, Klient podaje jedynie swój adres e-mail.
7. Podczas korzystania ze stron internetowych Sklepu mogą być pobierane dodatkowe informacje, w szczególności: adres IP przypisany do komputera Klienta lub zewnętrzny adres IP dostawcy Internetu, nazwa domeny, rodzaj przeglądarki, czas dostępu, typ systemu operacyjnego.
8. Od Klientów mogą być także gromadzone dane nawigacyjne, w tym informacje o linkach i odnośnikach, w które zdecydują się kliknąć lub innych czynnościach, podejmowanych w naszym Sklepie.
 
§ 2 Jak wykorzystujemy zebrane dane?
 
1. W przypadku dokonania rejestracji konta w Sklepie dane Klientów wykorzystywane są w celu utworzenia indywidualnego konta i zarządzania tym kontem.
2. W przypadku dokonania zakupu w Sklepie dane osobowe mogą być przekazywane, w zależności od wyboru Klienta, następującym podmiotom w celu dostarczenia zamówionych towarów:
        a) firmie kurierskiej
        b) poczcie polskiej 
3. Dane nawigacyjne mogą być wykorzystywane w celu zapewnienia Klientom lepszej obsługi, analizy danych statystycznych i dostosowania Sklepu do preferencji Klientów, a także administrowania Sklepem.
4. W przypadku, gdy Klient dokona subskrypcji biuletynu informacyjnego (Newsletter) na jego adres e-mail będzie wysyłał wiadomości elektroniczne zawierające informacje handlowe o promocjach i nowych produktach dostępnych w Sklepie.
5. Pixel facebook'a gromadzi i przetwarza dane, które potem wykorzystywane są do wyświetlania komunikatów marketingowych w postaci reklam na platformie Facebook oraz zliczania statystyk dotyczących strony http://tutakids.pl

 
§ 3 Dostęp do danych i zabezpieczenia
 
1. Dane osobowe zbierane przez tutakids.pl za pośrednictwem Sklepu są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 j.t.).
2. Dostęp do danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu mają jedynie uprawnieni pracownicy tutakids.pl.
3. Dane osobowe Klientów mogą być przekazywane innym podmiotom na podstawie przepisów prawa lub zgody wyrażonej przez Klienta. Lista podmiotów, o których mowa w zdaniu poprzednim wskazana jest w paragrafie: „Jak wykorzystujemy zebrane dane?”.
4. tutakids.pl zapewnia Klientom, którzy posiadają konto, nieprzerwany dostęp do swoich danych osobowych i możliwość ich modyfikacji w każdej chwili. Dostęp i modyfikacja danych osobowych możliwe są po zalogowaniu do konta w Sklepie.
5. Klient ma możliwość usunięcia danych osobowych ze zbioru danych, vanilove.pl może odmówić usunięcia danych Klienta, jeśli ten naruszył obowiązujący w Sklepie regulamin, a zachowanie danych jest niezbędne do wyjaśnienia tych okoliczności i ustalenia odpowiedzialności, a w szczególności dochodzenia przez vanilove.pl roszczeń od danego Klienta.
6. W przypadku subskrypcji biuletynu informacyjnego Klient ma możliwość usunięcia swojego adresu e-mail z listy wysyłkowej.
7. W przypadku, gdy Klient posiadający konto w Sklepie utracił w jakikolwiek sposób hasło dostępu Sklep umożliwia wygenerowanie nowego hasła. Hasło jest przechowywane w bazie danych w formie zaszyfrowanej, w sposób uniemożliwiający jego odczytanie. Celem wygenerowania nowego hasła należy podać adres e-mail w formularzu dostępnym pod linkiem „Nie pamiętasz hasła”, podanym przy formularzu logowania do konta w Sklepie. Nowe hasło zostanie automatycznie wysłane na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji lub zapisany w ostatniej zmianie profilu konta.
8. tutakids.pl nigdy nie wysyła żadnej korespondencji, w tym korespondencji elektronicznej z prośbą o podanie danych do logowania, a w szczególności hasła dostępowego do konta Klienta.
9. tutakids.pl nie sprzedaje zebranych danych. 
 
§ 5 Zmiany Polityki Prywatności
 
1. Polityka Prywatności może ulec zmianie, o czym tutakids.pl poinformuje Klientów z wyprzedzeniem 7 dni.
2. Pytania związane z Polityką Prywatności prosimy kierować na adres: tutakids.sklep@gmail.com

3. Data ostatniej modyfikacji: 04.08.2020r.

Przejdź do strony głównej